Proficiency Sınavı ( Proficiency Exam )

Proficiency Sınavı  Proficiency Exam )

PROFICIENCY SINAVI HAKKINDA BİLGİ

1 –  Proficiency Sınavı ( Proficiency Sınavı için Bireysel – Özel Ders )
2 – Proficiency Sınavı ( Proficiency Sınavı için 4 kişilik Gruplarla Ders )

Proficiency Sınavına hazırlık kursları gerek özel gerekse 4 kişilik grup dersleri şeklinde garantili olarak uygulanır. Her üniversite proficiency sınavı (Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı) sorularını kendine göre hazırladığı için üniversitelerde uygulanan proficiency sınavları bir birinden farklı düzenlemektedir . Kiminde proficiency listening sınavı yapılırken diğerinde yapılmayabilir . Her üniversite için hazırlanmış proficiency sınavı (Koç Üniversitesi Proficiency Sınavı)  hazırlık programlarımız vardır.

Proficiency Gramer : Yüksek seviyede proficiency sınavı'nda geçen tüm gramer kurallarının öğretimi ve her  proficiency gramer konusunun bitiminde öğretilen konuyla ilgili proficiency sınavı sorularının çözümü . Proficiency Reading  : Proficiency sınavı  konuları arasında bulunan okuma  parçalarının  çabuk okuma ve okunulan parçayı anlama teknikleri . parçalarda ana fikri veya ayrıntıları bulma taktikleri . Proficiency Writing ( Essay Yazımı ) : Proficiency Sınavı’nın en zor yanlarından biri olan essay yazımının kalıplarla ve örneklerle nasıl yazılacağının öğretilmesi .

 

 

Proficiency Sınavı ( Proficiency Exam )PROFICIENCY Sınavı'na Hazırladığımız Üniversiteler :

---ÜNİVERSİTE ADI    - Doğuş Üniversitesi    - Yeditepe Üniversitesi    - Marmara Üniversitesi    - Bilgi Üniversitesi    - Bahçeşehir Üniversitesi    - Koç Üniversitesi ( TOEFL )    - Boğaziçi Üniversitesi    - Sabancı Üniversitesi ( TOEFL )    - İstanbul Kültür Üniversitesi    - Maltepe Üniversitesi    - Kocaeli Üniversitesi    - İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi)    - ODTÜ (Ortadoğu Teknik Üniversitesi)    - YTÜ (Yıldız Teknik Üniversitesi)    - Işık Üniversitesi    - Bilkent Üniversitesi    - Kadir Has Üniversitesi    - Doğu Akdeniz Üniversitesi    - Beykent Üniversitesi    - Okan Üniversitesi    - Fatih Üniversitesi

 


 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim